Hakkımızda

Firmamız Hakkında

1996 yılından beri Uludağ Telekom, verdiği hizmetlerle, proje ve atılımlarıyla Telekom sektöründe kendini ispatlamıştır. Müşterilerinin ihtiyaç duydukları iletişim hizmetlerinde, katma değerli çözümler sunarak çözüm konusunda liderlik yapmak ve tüm iletişim gereksinimlerine cevap verecek uçtan uca anahtar teslimi çözümler ve iletişim modelleri sunmak hedefindedir.Sektöre yönelik en önemli amacımız, çözüm ortaklarının müşterilerine sunacağı katma değerli iletişim çözümleri için alt yapıyı sağlamak, işletmek ve yeni ihtiyaçlar için çözüm üretmek, bilgilendirmek ve teknoloji yatırımlarını en uygun çözümlerle buluşturarak iş süreçlerine verimlilik kazandırmaktır.Uludağ Telekom, iletişim ağları ve uygulamaları dünyasına geçişi esnek, ekonomik ve aşamalı yoldan sağlamaktadır. Bu yaklaşım ile müşterilerini; mevcut iletişim altyapısında desteklemek ve uygulama yatırımlarını korumalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Hedefimiz, "doğru hizmet, doğru zaman, doğru yer" felsefesiyle çözüm ortağı ve müşterilerine fayda sağlamaktır.

Verdiğimiz Hizmetler

İletişim Çözümleri

Analog - IP Telefon Santrali Sistemleri

Görüntülü Güvenlik Sistemleri

Profosyonel CCTV Sistemler

Alarm Sistemleri

Hırsız ve Yangın Alarm Sistemleri

Network Çözümleri

Güncel Network Yapılandırmaları

Kesintisiz Güç Kaynakları

Stabil ve Kontrollü Enerji Sağlama

Araç Takip Sistemleri

Doğru veriler ile Takip ve Analiz

Satış ekibimizi daha değerli bilgi ile güçlendirerek satış etkilerini arttırmayı hedefleriz. Müşteri ve Potansiyel müşteri, iletişim ve pazarlama süreçlerini tamamıyla kayıt ederek pazarlama gücünü etkili bir şekilde yönetiriz.
Kaliteli ürünleri müşterilerimize en uygun fiyatta ve ödeme seçenekleri ile sahip olabilme imkanları tanırız.
Her zaman en iyisini hak eden siz değerli müşterilerimize, şirket politikaları ile yasal uygulamalar çerçevesinde, uygulanabilir çözümler sunmaya, ihtiyaçlarınızı karşılamaya ve haklarınızı her zaman korumaya özen göstermekteyiz.